OK
Tytuł
Info
Bądź pierwszy! Przetestuj pierwszą na rynku aplikację powiązaną z portalem, dedykowaną podróżującym motocyklistom. Duże czytelne ikony przystosowane do obsługi w rękawicach motocyklowych, ułatwią obsługę aplikacji.

Jak zacząć korzystanie z bogactwa funkcjonalności projektu Trasser?

Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację Trasser z google play lub iTunes Po szybkiej rejestracji i synchronizacji konta na portalu możemy rozpocząć korzystanie z ciekawych funkcjonalności jakie udostępnia nam Trasser.pl Uruchom na swoim telefonie aplikację, umieść go w widocznym dla GPS miejscu (etui na kierownicy, tank bagu lub kieszeni kurtki) Zaraz po komunikacie potwierdzającym połączenie z GPS następuje rejestracja trasy. W trakcie postoju, rób zdjęcia, filmy, dodawaj punkty POI. Każda z tych informacji będzie geotagowana przez aplikację dzięki temu zobaczysz na mapie jej dokładna lokalizację. Po przesłaniu na portal danych, możesz w dowolny sposób uzupełnić opis, dodać informację, zdjęcia lub ocenić np. jakość jedzenia w przypadkowym barze czy możliwości bezpiecznego pozostawienia motocykla na noc na parkingu pod hotelem.

„Życie” projektu Trasser dopiero się zaczyna, dlatego zwracamy się do was z prośbą o wszelkie uwagi dotyczącą działania zarówno portalu jak i aplikacji.

Zatem do dzieła, stwórzmy razem bazę tras, ciekawych miejsc, niesamowitych zdjęć, miejsce gdzie wasze doświadczenia będą pomocne w planowaniu bliższych i dalszych wypadów.

Kolejne odsłony Trasser.pl już niebawem…
1. Ekran startowy.
Z tego miejsca możesz przejść do: bazy swoich tras (ikona trasy), danych użytkownika (wybierając ikonę kasku), znajomości. Główny przycisk w dolnym menu uruchamia tryb rejestracji trasy. Wybierając ikonę Ustawienia możesz zmienić parametry rejestracji.
2. Rejestr trasy.
Aplikacja rozpocznie proces od wyszukania nadajnika GPS. Korzystając z opcji położonych u dołu ekranu możesz: zrobić zdjęcie, nagrać video, dodać punkt POI, nagrać wiadomość głosową/komentarz, dodać notatkę o aktualnej pozycji.
3. Lista tras.
Tu znajdziesz wizualizację przebytej drogi na mapie: informacje na temat przebytej drogi, wykresy prędkości i wysokości względem czasu przejazdu, wszystkie multimedia (foto, video, notatki głosowe i tekstowe, które utworzone zostały podczas rejestracji trasy).
4. Mapa.
Wybierając dowolną trasę z listy przechodzisz do widoku mapy. W oknie tym masz możliwość szczegółowego podglądu zarejestrowanej trasy, oraz osadzenia dodatkowych punktów POI.
5. Informacje.
Widok przedstawiający szczegółowe informacje o parametrach trasy.
6. Usuwanie tras.
Jest to widok listy tras w trybie usuwania. Kliknij ikonę ?kosz", oznaczając wybrane do usunięcia trasy.
7. Ustawienia.
8. Profil.
9. Rejestracja i logowanie.
10. Znajomi.
11. Abonament.

Odwiedź nas na
facebook.com

Rejestracja trasy z TRASSEREM?

Mapy GoogleMaps
i warunki użytkowania.

Informacje prawne
i współpraca z portalem.
 
Tytul
x
On-line: (80) online...
Top 10 popularnych!
Top 10 dystans!