OK
Tytuł
Info
Rozpocznij logowanie:

Login: 
Hasło: 
Zapamiętaj mnie:
Zaloguj się
Witaj na TraSSer.pl

Dołącz do grupy zapalonych motocyklistów, pobierz aplikację, rejestruj swoje trasy i dziel się nimi w gronie miłośników jednośladów!
Dzięki aplikacji możesz nagrywać swoje krótkie przejazdy jak i kilkudniowe wyprawy, dokumentować przebieg trasy, uwieczniając piękne widoki na zdjęciach, które automatycznie publikują się na mapie Twojego przejazdu. Dziel się niesamowitymi przeżyciami ze znajomymi.
Użyj rewolucyjnej funkcji monitorowania motocykla - Twoi bliscy będą mogli sprawdzić gdzie się aktualnie znajdujesz, lub jak daleko jesteś od miejsca docelowego. Monitorowanie odbywa się w trybie rzeczywistym z opóźnieniem 30 sekund w przypadku braku zmiany pozycji monitorowanego pojazdu.
Jeśli posiadasz już konto, możesz się zalogować - w strefie logowania (prawy, górny narożnik) wpisz swój login i hasło.
Jeśli nie posiadasz konta, wybierz opcję Rejestracja nowego konta. Wypełnij wymagane dane, a na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twoją rejestrację.
Rejestrując się w portalu za pomocą facebook.com Twoje konto zostanie automatycznie potwierdzone!
Jeśli zapomniałeś hasła - wybierz opcję - Odnowienie hasła (link), następnie podaj adres e-mail, którego użyłeś podczas rejestracji. Na podany adres poczty elektronicznej otrzymasz wiadomość zwrotną wraz z linkiem umożliwiającym zmianę hasła.

Odwiedź nas na
facebook.com

Rejestracja trasy z TRASSEREM?

Mapy GoogleMaps
i warunki użytkowania.

Informacje prawne
i współpraca z portalem.
 
Tytul
x
On-line: (20) online...
Top 10 popularnych!
Top 10 dystans!